Akcja Lato w Wiśle. Zapowiada się ciekawa sobota!

Akcja Lato w Wiśle. Zapowiada się ciekawa sobota!

Jeśli nie macie planów na weekend, skorzystajcie z propozycji miasta. Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną połączyli siły, by stworzyć coś naprawdę interesującego. Akcja Lato to cykl wydarzeń organizowanych w różnych miastach na Śląsku. Jutro, czyli w sobotę 16 lipca, przypada dzień imprezy w Wiśle. Będzie się działo!

Rozrywka pod znakiem piłki nożnej

Akcja Lato nawiązuje nie tylko do dobrej zabawy, ale również do uwielbianego powszechnie sportu — piłki nożnej. Wykwalifikowana kadra zawodników uświetni wydarzenie, organizując zawody i wspólne treningi. Nie zabraknie również animatorów dla dzieci, dzięki czemu sobota będzie pełna zabaw, gier i konkursów. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają również dorosłych, ponieważ impreza jest dla wszystkich.

Wszyscy chętni mogą czuć się zaproszeni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a zabawa rozpocznie się o godzinie 11:00 (zdążycie się wyspać!) na terenie obiektu należącego do Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego, znajdującego się przy ulicy Wyzwolenia 67 w Wiśle.

Aktywny weekend szansą na lepszy tydzień

Dzieci mają obecnie wakacje, ale dorośli wciąż spędzają co najmniej 5 dni w tygodniu na pracy. Warto zatem wspomnieć, że aktywność fizyczna kilka razy w tygodniu lub przynajmniej w wolne weekendy, to szansa na lepsze samopoczucie każdego dnia. Regularne spacery, gry na świeżym powietrzu, czy też proste ćwiczenia i jogging mają zbawienne właściwości dla naszego samopoczucia. Regularna aktywność fizyczna korzystnie wpływa również na zdrowie i kondycję, a to w dzisiejszych czasach niezwykle ważne rzeczy! Dbanie o siebie powinniśmy praktykować już od najmłodszych lat. Wydarzenie sportowe w Wiśle to świetna okazja do tego, by zobaczyć, jak fajnie może być, gdy sobota nie oznacza wyłącznie oglądania seriali niskich lotów.

Może Cię zainteresować: https://elukow.pl/turnieje-sportowe-z-osir-em/.