Mecze IV ligi małopolskiej: Wisła II Kraków triumfuje z gładkim 7:1

Mecze IV ligi małopolskiej: Wisła II Kraków triumfuje z gładkim 7:1

W Trzebini odbyło się niezwykle jednostronne spotkanie w ramach dziesiątej kolejki ligi małopolskiej IV. Już na samym początku Wiślacy strzelili kilka celnych strzałów i szybko przejęli kontrolę nad boiskiem. „Biała Gwiazda”, czyli drugi zespół krakowskiej Wisły, zakończył to starcie zdecydowanym zwycięstwem, przegrywając z rywalami 7:1.

Pierwszy gol dla drużyny z Krakowa padł już w szóstej minucie spotkania. Wiktor Szywacz udanie posłał piłkę z rzutu rożnego prosto na głowę Marcina Bartonia. Ten ostatni, będąc praktycznie bez krycia, bez problemu trafił do siatki, dając swojej drużynie prowadzenie.

Kolejna bramka dla Wisły II również wynikła ze strzału głową. Tym razem do akcji wkroczył Karol Samałaj, który centrą z lewej strony boiska umożliwił Marcowi Grau oddanie skutecznego uderzenia z bliskiej odległości. Trzecie trafienie dla Wiślaków to efekt znakomitej akcji zespołowej. Marc Grau podał piłkę na prawe skrzydło do Kuby Wiśniewskiego, który z kolei dokładnie przygotował podanie dla Karola Tokarczyka. Ten zaś bez trudu pokonał bramkarza rywali, zwiększając prowadzenie swojego zespołu do 3:0.