Bieg po Złote Runo już dziś w Wiśle

Bieg po Złote Runo już dziś w Wiśle
Już 14 sierpnia w Soszów – Stacja Narciarska w Wiśle będzie organizatorem ciekawego wydarzenia dla całej rodziny. Odbywać się będzie tam piknik rodzinny oraz fascynujący Bieg po Złote runo, którego nagrodą jest atrakcyjny weekend w górach. Niesamowita atrakcja dla rodzin, które uwielbiają spędzać razem czas oraz potrafią stworzyć doskonałą drużynę. Z zapisami warto się śpieszyć, ponieważ 100 pierwszych uczestników otrzyma w prezencie karnety narciarskie, które będą ważne cały następny sezon.
 

Rodzinna konkurencja

 
Rodzinna Sztafeta Zadaniowa – Bieg po Złote Runo, bo taką nazwę nadano tej konkurencji, będzie emocjonującym wyścigiem, w którym do pokonania będzie ok. 300-metrowa pętla, na której drodze staną różne rodzinne wyzwana, które będziemy musieli wykonać, aby pobiec dalej, będzie to między innymi rzut gumiokiem na odległość, rzut balonem do celu czy slalom z „wajcem i warzechom”.
Sztafeta odbędzie się w trzech następujących kategoriach wiekowych:
– Dla rodzin z dziećmi od 6 do 8 roku życia
– Dla rodzin z dziećmi od 9 do 12 roku życia
– Dla rodzin z dziećmi od 13 do 16 roku życia
O przynależności do danej grupy decydować będzie wiek najstarszego z dzieci. Warto także dodać, że w jednej drużynie może być maksymalnie trójka naszych pociech, a także maksymalnie dwie osoby dorosłe. W tej konkurencji z pewnością nie zabraknie emocji.
Koszt udziału w wydarzeniu to 80 zł za drużynę 3-osobową, każda kolejna osoba wiąże się z dopłatą 20 zł.
 
Podczas wydarzenia będziemy mieli także okazje spróbować produktów regionalnych, a także zakupić ciekawe rękodzieła. Nie zabraknie także kiełbasek z grilla dla każdego uczestnika oraz całej masy wspaniałej zabawy. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.