Osobówka potrąciła 8-letniego chłopca na hulajnodze w Ustroniu: Dziecko hospitalizowane

Osobówka potrąciła 8-letniego chłopca na hulajnodze w Ustroniu: Dziecko hospitalizowane

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ostatnio w Ustroniu, gdzie 8-letni chłopiec, mający pod kontrolą hulajnogę, stał się ofiarą kolizji z samochodem osobowym. Kierująca volkswagenem kobieta nie zdołała na czas zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, co skutkowało uderzeniem w małego chłopca. Policja prowadzi intensywne dochodzenie w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego niefortunnego incydentu.

Całe zdarzenie miało miejsce 8 kwietnia na ulicy Daszyńskiego, jednej z ruchliwych arterii Ustronia. Kierująca toyotą pani była na trasie prowadzącej do głównej drogi wojewódzkiej. Niespodziewanie, na pasach dla pieszych, potrąciła chłopca, który nagle pojawił się na jej drodze najprawdopodobniej po wyjechaniu zza zaparkowanego przy drodze pojazdu na swojej hulajnodze.

Potrącony 8-latek został natychmiast przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu, która była trzeźwa podczas zdarzenia, zatrzymała się na miejscu wypadku. Policjanci przeprowadzili na miejscu wypadku pierwsze oględziny i zabezpieczyli materiał dowodowy, który będzie kluczowy dla prowadzonego obecnie dochodzenia. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.