Patryk Moskiewicz dołącza do składu Wisły Kraków – nowy transfer w zespole III-ligowym

Patryk Moskiewicz dołącza do składu Wisły Kraków – nowy transfer w zespole III-ligowym

Wisła Kraków, przygotowując się na kolejny sezon w III lidze, intensyfikuje swoje działania transferowe. Po udanym awansie pod wodzą szkoleniowca Bartosza Bąka, drużyna poszukuje nowych zawodników, którzy pomogą jej przystosować się do wyższego poziomu rozgrywek. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest transfer Patryka Moskiewicza, który dołącza do ekipy z ulicy Reymonta.

23-letni defensor związał się z Wisłą na najbliższe dwa lata, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne dwanaście miesięcy. Patryk Moskiewicz to produkt oleśnickiego futbolu – swoją przygodę z piłką zaczynał w klubie Rataje Oleśnica, a następnie grał w barwach innych drużyn z tego miasta – Akademii Piłkarskiej oraz Pogoni.

Potem jego kariera przeniosła się do AKS SMS Łódź, z której trafił bezpośrednio do młodzieżowych ekip Wisły Kraków. Tutaj od roku 2018 przez dwa sezony zdobywał doświadczenie, po czym wybrał się na północ Polski, dołączając do klubu KPM Starogard Gdański. Po trzech latach gry na poziomie III ligi i zdobywaniu nieocenionej wiedzy piłkarskiej, Moskiewicz postanowił powrócić do Krakowa.

W poprzednim sezonie Patryk Moskiewicz był kluczową postacią Garbarni, biorąc udział w 26 meczach (włączając rozgrywki Pucharu Polski), podczas których dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. Teraz zawodnik wraca do Wisły Kraków i będzie reprezentował barwy jej drużyny rezerw.