Świetnie zorganizowane Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Osób z Niepełnosprawnością

Świetnie zorganizowane Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Osób z Niepełnosprawnością

Tegoroczne Halowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Osób z Niepełnosprawnością zorganizowano w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. W mistrzostwach rywalizowało 38 doskonale przygotowanych zawodników. Wydarzenie zapisało się w pamięci uczestników jako wyjątkowo udane.

Znakomici łucznicy walczyli o medale w Mistrzostwach Polski

W Wiśle zakończono sezon Halowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie Osób z Niepełnosprawnością. W zawodach uczestniczyło 38 osób, które ciężko pracowały na swoją znakomitą formę. Wysoki poziom mistrzostw dostrzegli zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy wydarzenia oraz trenerzy. Dzięki temu radość z wygranych stała się jeszcze większa, a zawodnicy mogli ocenić swój progres. To bardzo im się przyda, ponieważ wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w Paryżu. Przygotowania i eliminacje do paraolimpiady rozpoczną się już za kilka tygodni.

Mistrzostwa zorganizowane w Wiśle zostały docenione nie tylko za wysoki poziom, ale także za świetną organizację. Baza logistyczna mieściła się w tym samym budynku, w którym odbywały się zawody. Tym sposobem uczestnicy mogli w pełni skupić się na sporcie, bez troski o przechowywanie sprzętu, czy przemieszczanie się podczas przerw na posiłki.