Nietrzeźwy 38-latek przewoził w aucie małe dziecko

Nietrzeźwy 38-latek przewoził w aucie małe dziecko

Nielegalne rajdy samochodowe w Wiśle spowodowały zwiększenie liczby patroli policyjnych, dbających o bezpieczeństwo mieszkańców. Tym razem funkcjonariusze nie zatrzymali rajdowca, a mężczyznę mającego pod swoją opieką 4-letnie dziecko. 38-latek nie zatrzymał się do kontroli, dlatego mundurowi rozpoczęli pościg.

Nietrzeźwy mężczyzna kierował autem mimo dożywotniego zakazu

Był wieczór, gdy policjanci postanowili zatrzymać do kontroli osobowego seata. Kierowca pojazdu nie odpowiedział na sygnał do zatrzymania i przyspieszył, o mało nie potrącając policjanta. Po krótkim pościgu udało się zatrzymać auto, w którym przebywał 38-letni kierowca i czworo pasażerów, w tym 4-letnie dziecko. Niestety, kierowca okazał się skrajnie nieodpowiedzialną osobą. Mieszkaniec Ciechanowa był nietrzeźwy, a prawo do prowadzenia pojazdów utracił jakiś czas wcześniej. Dożywotni zakaz prowadzenia wskazuje na podobne wykroczenia w przeszłości. Uwagę policji zwróciła także 23-letnia pasażerka, która miała przy sobie narkotyki.

38-latek zatrzymany w Wiśle odpowie za niezatrzymanie się do kontroli, prowadzenie pod wpływem oraz złamanie sądowego zakazu.