Sylwester w Wiśle: impreza na stoku narciarskim czy w hotelu?

Sylwester w Wiśle: impreza na stoku narciarskim czy w hotelu?

Wisła od lat jest w czołówce miast wybieranych przez osoby chcące ciekawie spędzić sylwestrową noc. Piękny krajobraz idzie w parze z interesującą ofertą hoteli i pensjonatów. Wielbiciele aktywności mogą wejść w nowy rok na stoku narciarskim — taką opcję oferuje aż 5 stacji w mieście!

Sylwester w Wiśle nie będzie nudny

Sylwester w górach to jedyna okazja, by rozpocząć nowy rok na stoku narciarskim. Już za nieco ponad 100 zł od osoby można wziąć udział w imprezie na stoku, która potrwa od 20 do 1 w nocy. W cenie jest ciepły posiłek, oprawa muzyczna i lampka szampana. Wyjątkowa atmosfera i dobra zabawa także są w cenie! Tymczasem miłośnicy komfortu mogą spędzić noc w hotelu. Wisła ma bardzo ciekawą ofertę sylwestrową w hotelach i kurortach. Warto podkreślić, że oprócz komfortowych warunków hotele w miasteczku mają również konkurencyjne ceny, znacznie niższe niż na przykład w Zakopanem.

W tym roku z powodu inflacji zainteresowanie ofertą sylwestrową hoteli jest mniejsze, ale nie tak małe, jak w czasie pandemii. Polacy decydują się po prostu na krótszy urlop zimowy.