Inauguracja sezonu zimowego w Wiśle!

Inauguracja sezonu zimowego w Wiśle!

Sezon zimowy w województwie śląskim oficjalnie się rozpoczął. Uroczystą inaugurację zorganizowano w Wiśle, na terenie Basenów Wisła. Zima w górskim miasteczku to najlepszy okres — miasteczko odżywa i zapełnia się turystami. Na inauguracji pojawili się znakomici goście, między innymi przedstawiciele zarządu województwa, a także reprezentanci poszczególnych beskidzkich gmin.

Początek sezonu zimowego na Śląsku

Uczestnicy uroczystej inauguracji zimy w województwie śląskim zgodnie przyznali, że na taką zimę czekali od lat. Istotnie, rześki mróz i piękna, biała pokrywa śnieżna, tworzą niesamowitą atmosferę. Taka zimowa aura sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dla miłośników ciepła i relaksu także się coś znajdzie: Wisła oferuje wspaniałe oferty dla turystów. Podobnie jest zresztą w innych miejscowościach województwa.

Tegoroczna inauguracja sezonu niemal zbiegła się w czasie z uruchomieniem szybkiej trasy kolejowej z Katowic do Wisły. Teraz do górskiego miasteczka można dojechać w 1,5 godziny. Dobry dojazd, podobnie jak wspaniała pogoda, zachęcają do urlopu w tych pięknych stronach.