Festiwal Sztuki Ulicznej „Puzzle Kultury”

Festiwal Sztuki Ulicznej „Puzzle Kultury”
Tego wydarzenia nie trzeba przedstawiać, trzecia odsłona festiwalu odbędzie się już w ten weekend. W tym roku organizatorzy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko. Oprócz ulicznych artystów, których zobaczyć będziemy mogli na ulicach Wisły, będziemy mieli okazję na żywo zobaczyć jednego z najlepszych artystów młodego pokolenia. To Dawid Kwiatkowski zagra swoje najlepsze i najbardziej popularne utwory. Jego koncert odbędzie się w amfiteatrze. Oprócz tego swoje warsztaty poprowadzi Grupa „Sztuka Balansu” która zaprezentuje także swoje wyjątkowe show.

Moc atrakcji

 
Nie da się ukryć, że Puzzle Kultury przyciągają co roku masę spragnionych niesamowitych atrakcji osób. Bardzo ciekawą propozycją w tegorocznej edycji festiwalu. Grupa Sztuka Balansu poprowadzi niesamowite warsztaty. Równowaga będzie tutaj tematem przewodnim, będziemy mogli zobaczyć, jak członkowie grupy radzą sobie z balansowaniem na taśmach, oczywiście także będziemy mogli spróbować swoich sił.
Oprócz tego będziemy mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzi Agnieszka Szarzec, a także rękodzielniczych, które prowadzone będą przez Maję Majewską. Z pewnością będziemy mogli nauczyć się tam wielu ciekawostek, a także samemu spróbować swoich sił.
 
Oprócz warsztatów będziemy mieli także okazję na własne oczy zobaczyć ulicznych artystów w trakcie tak zwanych fuzji. Jest to niecodzienna forma łączenia różnych sztuk ulicznych. Artyści, którzy zjawią się na wydarzeniu, całkowicie spontanicznie będą próbowali połączyć pokazywane przez siebie atrakcje. Taka forma jest w stanie zaskoczyć nawet samych występujących, przez co „fuzję” są niezwykle i niepowtarzalne za każdym razem. Zobaczyć będziemy mogli także niesamowite występy break-deancerów, które tak bardzo kocha publika zbierająca się co roku na tym niezwykłym wydarzeniu.
 
Tegoroczną niespodzianką na festiwalu będzie koncert jednego z najlepszych artystów młodego pokolenia. Dawid Kwiatkowski, bo o nim mowa, rozgrzeje publikę do czerwoności. Wokal prezentowany przez tego młodego artystę potrafi oczarować nie jednego melomana. Koncert odbędzie się 15 sierpnia w Wiślańskim Amfiteatrze. Bilety zakupić możemy na stronie kupbilecik.pl oraz w dniu imprezy przed amfiteatrem (organizator w tym miejscu informuje, że liczba dostępnych biletów zależeć będzie od dostępności). Koszt biletu na koncert artysty to pięćdziesiąt złotych.