Gdzie na kawę w Wiśle? Polecane kawiarnie!

Gdzie na kawę w Wiśle? Polecane kawiarnie!

Wisła ma wyjątkowy klimat, który przyciąga turystów o każdej porze roku. Tymczasem jesień kojarzy się głównie z ciepłą herbatką i ciastem, bo przecież to najlepszy sposób na nabranie sił, a tych w chłodne dni potrzeba wiele. Gdzie na kawę (lub herbatę) i ciastko warto się udać w Wiśle? Prezentujemy polecane kawiarnie w mieście!

Czekoladziarnia Mount Blanc

Czy może być coś lepszego niż dobra kawiarnia? Tak — czekoladziarnia. Chociaż przyznamy szczerze, że ciężko wybrać między gorącą czekoladą, aromatyczną kawą i zimową herbatą. Na szczęście w Mount Blanc bez problemu doradzą najlepszy wybór. Kawiarnia ma swój niepowtarzalny klimat i jest niezwykle popularna w Wiśle. Duże zainteresowanie klientów sprawia, że w lokalu zawsze jest przyjemny gwar. W ofercie znajdziemy nie tylko pyszne napoje, ale również wspaniałe desery. Bita śmietana leje się strumieniami, a jaka jest dobra!

Adres: 1 Maja 66 C, 43-460 Wisła

Magdalenka Słodki Przystanek

Przytulna cukiernia i kawiarnia w jednym. Magdalenka czaruje szerokim wyborem ciast i deserów. W ofercie są również napoje, w tym kawa, herbata i przepyszne lemoniady. Miejsce zachęca do odwiedzin i cieszy się jednakową popularnością zarówno latem, jak i zimą. To obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników słodyczy i oczywiście dobrej kawy.

Adres: Krótka 1 A, 43-460 Wisła

Bombon Café

Fantastyczna kawiarnia ze świetną obsługą, która dba o atmosferę. Każdy poczuje się w Bombon Café  jak u siebie. Na największą uwagę zasługują oczywiście kawa i desery. Menu jest obszerne i spełni wymagania najbardziej wybrednych łasuchów. A wisienką na torcie jest miła i pomocna obsługa oraz przytulnie urządzony lokal.

Adres: 1 Maja 64, 43-460 Wisła