Gdzie spać w Wiśle

Gdzie spać w Wiśle
Wisła jest pięknym miastem położonym w malowniczym otoczeniu. Nic dziwnego, że co roku odwiedza ją sporo turystów. Gdzie w mieście można komfortowo spędzić urlop? Przedstawiamy naszą subiektywną listę najlepszych hoteli Wisły.
 

Crystal Mountain

 
Hotel Crystal Mountain to pięcio gwiazdkowy hotel, który oferuje naprawdę luksusowe warunki pobytu. Jego wnętrza urządzone są w stylu nowoczesnym, a cały budynek jest dość. nowy. W środku znajdziemy Aquapark Blue Lagon, który oferuje atrakcje dla całej rodziny. Możemy tutaj skorzystać ze zjeżdżalni, SPA oraz basenów sportowych i brodzików. Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta saun i łaźni. To idealne miejsce na weekend we dwoje lub spędzenie czasu wraz z całą rodziną.
 

Hotel Vestina

 
Vestina to trzy gwiazdkowy hotel, który jest doskonale zlokalizowany. W pobliżu jest wiele atrakcyjnych szlaków, które zaspokoją potrzeby amatorów wędrówek. W środku znajdziemy mini SPA z grotą solną, która doskonale działa na płuca i cały organizm. To miejsce jest wyjątkowo przyjazne dzieciom. Czeka tam na nie mnóstwo zabawek i kącików, w których będą mogły realizować zabawy. Na terenie jest też wypożyczalnia gier, sala z grami konsolowymi oraz plac zabaw. Nie brakuje tu również animatorów, którzy w okresie letnim organizują najmłodszym czas. Wszystko to sprawia, że obiekt szczególnie polecamy całym rodzinom pragnącym spędzić czas wraz z dziećmi, a jednocześnie zapewnić sobie chwile wytchnienia.
 

Hotele Wisła Premium & SPA

 
Wisła Premium & SPA to trzygwiazdkowy hotel, który posiada bogatą ofertę regeneracyjną. W środku znajdziemy spore SPA z basenami i jacuzzi. Na terenie jest też grota solna oraz sala bilardowa. Na uwagę zasługuje również sauna parowa oraz fińska. To doskonałe miejsce, aby wypocząć po całodziennych wędrówkach lub po prostu zrelaksować się w otoczeniu gór.
 
W hotelu działa również znakomita restauracja oferująca kuchnię tradycyjną z elementami nowoczesnymi.