Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiśle rozpocznie się 10 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiśle rozpocznie się 10 grudnia

Święta Bożego Narodzenia są już widoczne w sklepach i reklamach telewizyjnych, a wkrótce faktycznie zacznie się przedświąteczny czas wypełniony bożonarodzeniowymi motywami. Do wyjątkowego wydarzenia przygotowuje się także Wisła. 10 grudnia w Wiśle rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Miłośnicy grudniowych świąt mają aż 9 dni na to, by nacieszyć się atrakcjami wyjątkowego jarmarku.

Świąteczna wioska w Wiśle

Trzeba przyznać, że żadne miasto nie wpasowuje się w świąteczny klimat tak dobrze, jak Wisła. Wkrótce mieszkańcy miasta i turyści będą mogli zapomnieć o troskach, zanurzając się w kolorowym, święcącym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Już 10 grudnia o godzinie 11:00 będzie można przejść się między barwnymi straganami z fantastycznym rękodziełem i nie tylko. Jarmark to przecież także strefa gastronomiczna. Od atrakcji nie będzie można oderwać oczu, tym bardziej że w dniach 10-12 grudnia przez rynek w Wiśle przejedzie Ciuchcia Świętego Mikołaja, którą dzieci będą mogły dojechać do świątecznej wioski. Ciuchcia pojawi się również 17 grudnia. Organizatorzy świątecznej wioski zadbali również o oprawę muzyczną. Jarmarczne koncerty uświetnią takie zespoły jak Brathanki czy Enej.

Karuzela i lodowisko w pobliżu Jarmarku w Wiśle

Jeśli pragniecie poczuć ducha świąt, to między 10, a 19 grudnia będzie go w Wiśle pełno. Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko klimatyczne stragany z pięknym rękodziełem, ale również znakomita okazja do ciekawego spędzenia czasu. Tuż przy straganach stanie karuzela w stylu bajkowym. Dla odwiedzających w każdym wieku przygotowano lodowisko i warsztaty rękodzieła. Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiśle będzie idealnym miejscem na obudzenie w sobie pozytywnego nastroju i ducha świąt.