Wisła – magiczne miejsce na magiczne wesele

Wisła – magiczne miejsce na magiczne wesele

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu. Zazwyczaj wiążę się z długim planowaniem i wieloma wyborami. A to wszystko poprzedzają długie godziny spędzone na poszukiwaniu idealnego miejsca, które nie tylko spełni nasze wymagania, ale też będzie pasowało do Młodej Pary. Coraz więcej osób chce wychodzić poza utarte schematy, szukając wybierając miejsca do których mają sentyment lub podkreślające ich pasję. Więc może wesele w górach? Wisła zaprasza! To tutaj, w Aries Hotel & Spa w Wiśle miłośnicy gór znajdą odpowiedź na wszystkie swoje weselne dylematy

Ślub w otoczeniu gór

Wesele w klimacie górskiej chaty to nie tylko widok z okna na szczyty. To możliwość intensywnego doświadczenia wszystkiego co najlepszego góry mają do zaoferowania w kompleksowej usłudze pełnej dopracowanych szczegółów. Każda zabawa weselna poprzedzona jest oczywiście ślubem. W tym przypadku można zorganizować bajeczny ślub w plenerze – tuż przy restauracji hotelowej, w pięknie przygotowanej altance w ogrodzie. Czy coś może lepiej podkreślić tak majestatyczną chwilę jaką jest złożenie sobie przysięgi niż bliskie otoczenie natury?

Regionalna elegancja

Po ślubie czas na mniej oficjalną część. Na terenie obiektu mieści się wspaniała Restauracja Polka, która przyjmie zaproszonych gości w specjalnie przygotowanej Oranżerii, przy okrągłych stołach i nietypowych kolorowych krzesłach. Całość dopełnią drewniane dekoracje podkreślając górski klimat. Sala jest utrzymana w kolorach zieleni, złota oraz bieli, co daje szerokie pole do popisu z dekoracjami florystycznymi, aby podkreślić motyw przewodni wybrany przez narzeczonych. Wybór restauracji Polka to także gwarancja najwyższej jakości potraw. Restauracja bowiem jest firmowana nazwiskiem Magdy Gessler, która jest największym autorytetem kulinarnym w Polsce. Tort jaki zostanie podany w trakcie przyjęcia jest też wykonany przez cukierników pracujących w Polce. Dodatkowo, wybierając Aries Hotel & Spa na miejsce swojego ślubu i wesela, można skorzystać z pomocy doświadczonej konsultantki ślubnej, która jak nikt inny zna miejsce imprezy. Oprócz porad dotyczących wyboru kwiatów czy usadzenia gości, będzie ona czuwać nad przebiegiem całej imprezy i odciąży Młodą Parę w przygotowaniach. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza dla par z dalszych regionów Polski.

Wesele z rozmachem

Na miejscu oczywiście można skorzystać z noclegów. I to kolejny mocny atut tego miejsca, Hotel powstał w dawnym schronisku PTTK „Nad Zaporą” i zachował niektóre z jego elementów, co podkreśla historię miejsca. Pokoje są bardzo przytulne, pełne regionalnych detali takich jak wzorzyste wykładziny czy tapicerki. Na terenie ośrodka dostępna jest strefa SPA, gdzie goście mogą korzystać z zabiegów. Hotel wyróżnia się też dostępem do basenu, jacuzzi oraz sauny. Posiadacze czworonożnych członków rodziny mogą być spokojni – ich obecność jest w pełni akceptowana na terenie hotelu. Goście, którzy po zabawie weselnej będą mieli więcej siły, wychodząc z hotelu mogą wyruszyć prosto na szlak turystyczny – czy to pieszo czy na wyprawę rowerową.