Koncert muzyki filmowej pod gwiazdami na bielskim placu Wojska Polskiego

Koncert muzyki filmowej pod gwiazdami na bielskim placu Wojska Polskiego

Podczas sobotniego wieczoru, miejski plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej stał się areną dla niecodziennej atrakcji muzycznej. Było to część organizowanego właśnie wydarzenia o nazwie Wojownicy Światów. Goście tej imprezy mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile, słuchając utworów z takich filmowych hitów jak „Gladiator” czy „Piraci z Karaibów”. Kompozycje te zostały zaprezentowane w intrygującej i nowatorskiej aranżacji.

Dzień wcześniej, scenę na placu zdobyła Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective, kierowana przez dyrygenta Mateusza Walach. Wokalistami tego wieczoru byli Yoanka Kotowicz i Marcin Jajkiewicz. W repertuarze orkiestry znalazły się utwory muzyczne z popularnych produkcji kinowych, takie jak Star Wars, Gladiator, Piraci z Karaibów, Ostatni Samuraj, Braveheart czy Władca Pierścieni. Podczas niektórych wykonawstw można było zaobserwować widowiskowe inscenizacje walk wojowników.

Wieczór zakończył się imponującym pokazem fireshow, który zapewnił wszystkim obecnym emocjonujące doznania. Wojownicy, którzy uczestniczyli w imprezie, ochoczo pozowali do zdjęć z widzami, dodając wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru.