Najlepsze restauracje w Wiśle! Top 3!

Najlepsze restauracje w Wiśle! Top 3!

Wisła to miasto, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów. To świetne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od szarej rzeczywistości. Mieszkańcy miasta również powinni skorzystać z tutejszych atrakcji, a jednym z obowiązkowych elementów wypoczynku jest wizyta w dobrej restauracji. Zobacz, gdzie znajdują się najlepiej oceniane restauracje w Wiśle!

Restauracja Beatris

Beatris to chyba najpopularniejsza restauracja w Wiśle. To miejsce odwiedzają tłumy! Lokal znajduje się w osobnym budynku, w którym organizowane są również różnego rodzaju przyjęcia. Restauracja jest przestronna i nigdy nie stoi pusta! Przyjemna obsługa sprawia, że każdy czuje się tutaj dobrze.

Menu Beatris to dania kuchni polskiej. Szczególnie popularne są tutaj tak zwane chłopskie koryta, czyli zestaw dań i przystawek, którymi naje się kilka osób. To świetna oferta na spotkania biznesowe i wspólne wyjście z przyjaciółmi!

Adres: Marii Konopnickiej 27a, 43-460 Wisła

Kącik Zbójnicki

Restauracja znajdująca się w samym sercu miasta! Klimatycznie urządzony lokal zachęca do zajęcia stolika i przejrzenia menu. A jest w czym wybierać! W Kąciku Zbójnickim rządzą smaki regionalne, ale ogromnym plusem jest szeroki wybór dań wegańskich. Nie jest to restauracja z typowo polskim jedzeniem. Każde danie zostało zmodyfikowane przez szefa kuchni, dzięki czemu nawet zwykły filet z kurczaka nabiera charakteru przyrządzony wprawną ręką kucharza!

Adres restauracji: 1 Maja, 43-460 Wisła

Restauracja ORO FOOD & WINE

Fantastyczny, elegancki lokal, który nie jest jeszcze na tyle popularny, by jego wnętrze było gwarne jak na rynku. Zdecydowanie warto wpaść tu na romantyczną randkę z ukochaną! Restauracja ORO FOOD & WINE zachwyca nie tylko wystrojem i jakością obsługi, ale również znakomitym menu.

W tym lokalu nie królują dania kuchni regionalnej, które są tak powszechne w mieście. Menu to starannie wyselekcjonowane potrawy z różnych stron świata, przygotowywane przez świetnych kucharzy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Adres restauracji: Juliana Ochorowicza 1A, 43-460 Wisła.