Narciarze-amatorzy zjeżdżali z dachu amfiteatru w Jaworzu

Narciarze-amatorzy zjeżdżali z dachu amfiteatru w Jaworzu

Przenosimy się do miejscowości Jaworze w województwie śląskim. Popularna turystycznie miejscowość do niedawna mogła pochwalić się wyremontowanym amfiteatrem. Niestety, nowe pokrycie dachu zostało zniszczone przez amatorów „śmiesznych filmików”. Sześciu dorosłych mężczyzn uczyniło sobie z dachu zjeżdżalnię.

Człowiek nie zawsze mądrzeje z wiekiem

Wisła także jest miejscowością turystyczną i pracujący tutaj ludzie z pewnością nie raz mogli przekonać się o bezmyślności turystów. To, co stało się w Jaworzu, przekracza jednak wszelkie granice.

Sześciu mężczyzn z odpowiednim sprzętem, między innymi wyciągarką i łopatami, zorganizowało sobie w Jaworzu studio nagraniowe. Mężczyźni nie przybyli do amfiteatru po to, by zjeżdżać z dachu, ale po to, by nagrać o tym filmik, który następnie trafił do sieci. Takie już mamy czasy, że aby zabłysnąć w sieci, trzeba robić głupie rzeczy, bo one najszybciej zwrócą uwagę oglądających.

Narciarze przez kilka godzin świetnie się bawili, wszystko skrzętnie dokumentując na kamerze. Niestety, w wyniku ich nieodpowiedzialnej zabawy zadaszenie amfiteatru mocno ucierpiało. Miłośnicy sportu nie przejęli się tym. W końcu mieli inne rzeczy na głowie, na przykład zdobywanie wyświetleń na YouTube.

Wandale zapłacą za zniszczenia

Człowiek robiący głupie rzeczy dla wyświetleń na YouTube nie jest Youtuberem, a zwyczajnym idiotą. Mężczyźni odpowiedzialni za zniszczenie świeżo wyremontowanego amfiteatru w Jaworzu zapisali się nie tylko na własnym nagraniu, ale również na nagraniach monitoringu. Kamery zarejestrowały twarze mężczyzn i rejestrację auta, którym przyjechali na miejsce.

Policjanci bez trudu odnajdą wandali, a sprawa z pewnością trafi do sądu. Wyremontowany za kilkaset tysięcy złotych amfiteatr zostanie naprawiony za pieniądze spragnionych rozgłosu narciarzy. Rzeczoznawca wycenił zniszczenia na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Cena sławy może zatem przerosnąć uczestników trudnej do zrozumienia zabawy.

A jeśli chcecie poczytać nieco więcej o normalnych sportach zimowych, zajrzyjcie na stronę: https://sportmaniak.pl/.