Straszny wypadek w tunelu w Lalikach: zderzenie trzech samochodów

Straszny wypadek w tunelu w Lalikach: zderzenie trzech samochodów

W Lalikach, małym miejscu w powiecie żywieckim na terenie województwa śląskiego, doszło do potwornego zdarzenia drogowego. Trzy samochody zderzyły się ze sobą w miejscowym tunelu, co wprowadziło prawdziwy chaos. Na dostępnych zdjęciach można zobaczyć, że scena wypadku była przerażająca. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, pięć osób zostało przewiezionych do szpitala.

Całe zdarzenie rozpoczęło się od utraty kontroli nad pojazdem przez 32-letniego kierowcę mitsubishi. Mężczyzna poruszał się w kierunku miasta Zwardoń, gdy nagle stracił panowanie nad kierownicą. To spowodowało, że najechał na tył jadącego przed nim mercedesa prowadzonego przez 69-letniego mężczyznę.

Siła uderzenia była tak duża, że mitsubishi zostało odrzucone na pas ruchu przeciwnego kierunku. Tam doszło do kolejnego zderzenia – tym razem z hyundaiem, którym podróżował 34-letni mężczyzna. Informacje na temat dramatycznej sytuacji przekazała Komenda Powiatowa Policji w Żywcu, a konkretnie asp. sztabowy Mirosława Piątek podczas rozmowy z serwisem informacyjnym „Fakt”.