Wakacje z Bonem Turystycznym w Wiśle cz. 2

Wakacje z Bonem Turystycznym w Wiśle cz. 2

Miejsc w Wiśle gdzie można wykorzystać Bon Turystyczny, jest bardzo wiele. Z perspektywy rodziców liczy się jednak właściwa organizacja wypoczynku i obecność miejsc, gdzie dzieci bez przeszkód mogą się wybawić. Prezentujemy druga część, listy najlepszych ośrodków na wakacje z dzieckiem gdzie honoruje się Bon Turystyczny. 

Agroturystyka Pod Jaworem 

Niezwykły klimat, moc zabawek i zwierzęta, których można dotknąć. Tak w skrócie można opisać pobyt Pod Jaworem. Znajdziemy tu nie tylko atrakcje dla najmłodszych, ale także upragnioną ciszę i spokój. Piękne górskie otoczenie pozwoli nam się zrelaksować i uspokoić. Sprzyjają temu liczne miejsca do wypoczynku, takie jak hamaki czy ławeczki. Obecność zwierząt sprawi, ze dzieci na pewno nie będą się nudzić, a dodatkowo zdobędą wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji i opieki. 

Apartamenty Starka 

W Starce nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Na ogrodzonym terenie znajduje się doskonale wyposażony plac zabaw ze ścianką wspinaczkową i trampoliną. W obiekcie można też wypożyczyć wszelkie niezbędne sprzęty w tym wanienkę oraz sanki. W pobliżu znajduje się rzeka oraz las, który zachęca do spacerów. 

Willa Emilia

To miejsce polecamy szczególnie w okresie zimowym. Z hotelu blisko jest do pięknych stoków narciarskich oraz tras wycieczkowych. Wokół jest bardzo cicho i naprawdę można tu wypocząć. W ogródku znajdują się atrakcje dla dzieci. Jest mały plac zabaw oraz kilkanaście sprzętów do zabawy. 

Środek Wypoczynkowy Anna

Anna położona jest w cichej i spokojnej okolicy, a dodatkowo znajduje się tam sporo terenów zielonych i atrakcje dla dzieci. Na terenie są boiska, plac zabaw, bilard, stoły do ping-ponga i wiele innych. Można tam zorganizować grilla lub wspaniałe ognisko. Nie brakuje też atrakcji wodnych. W ośrodku jest basen z saunami i jacuzzi. Pobyt w tym miejscu to moc atrakcji dla całej rodziny. Z tego miejsca każdy przyjedzie wypoczęty i szczęśliwy. Anna to z pewnością miejsce, do którego chce się wracać.