Wakacje z Bonem Turystycznym w Wiśle

Wakacje z Bonem Turystycznym w Wiśle

Wiele osób poszukuje ostatnio miejsc, gdzie można wykorzystać Bon Turystyczny. Rodziców interesują przede wszystkim ośrodki przyjazne dzieciom. Na terenie Wisły jest sporo takich miejsc. Dzisiaj chcemy zaprezentować kilka z nich, które naszym zdaniem najlepiej nadają się na wakacje z dziećmi.

U Fojta

Ośrodek U Fojta to wymarzone miejsce na wakacje z dziećmi. W obiekcie znajduje się brodzik przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych, trampoliny, place zabaw i sale gier. W obiekcie jest naprawdę bogata oferta zabaw i rozrywek. Wszystko tutaj przygotowane jest z myślą o wszystkich członkach rodziny. W telewizji znajdziemy kanały dla dzieci, a także wypożyczymy tu niezbędne akcesoria takie jak krzesełka czy łóżeczka.
Ośrodek oferuje również bezpłatny transport z dworca PKP i PKS. To wprost idealne udogodnienie dla rodziców z dziećmi.

Ośrodek Wypoczynkowy „Karina”

Karina dla swoich najmłodszych gości oferuje naprawdę moc atrakcji. Na terenie znajduje się tyrolka, plac zabaw, różne zabawki i sprzęty, a także ogromny teren do gier i zabaw. Zima można liczyć nawet na mini wyciąg narciarski. Organizuje się tutaj różnego rodzaju zabawy, a największą frajdę dzieci mają z dokarmiania zwierząt.
Wszystko to sprawia, że dzieci zawsze wyjeżdżając stąd zadowolone i uśmiechnięte. Podobnie zresztą jak ich rodzice, którzy mają tu w końcu czas na wypoczynek.

Ośrodek Wczasowy „Kłos”

Ten ośrodek nie ma co prawda wielu atrakcji dla dzieci, jednak charakteryzuje się doskonałym położeniem oraz umiarkowanymi cenami. Pokoje są przestronne i niezwykle wygodne. Bez problemu można je dostosować do pobytu malucha i komfortowo spędzić wakacje. To doskonała opcja dla rodziców, którzy stawiają na wycieczki piesze i atrakcje zlokalizowane poza miejscem nocnego wypoczynku. To również doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne, kolonie i spotkania w gronie znajomych.