Wisła: noclegi w centrum miasta, które polecamy!

Wisła: noclegi w centrum miasta, które polecamy!

Wisła to malownicze miasteczko górskie, które nie traci swojego uroku niezależnie od pogody. Z tego powodu Wisła jest świetnym celem podróży jesienią: żaden deszcz i wiatr nie zepsuje Wam radości z lokalnych atrakcji, do których trzeba zaliczyć również niesamowite krajobrazy. Dowiedzcie się, jakie noclegi w Wiśle polecamy!

Tanie noclegi w Wiśle, czy warto?

Strony bookingowe reklamują noclegi w Wiśle już od 30 zł, co wydaje się niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Bez wątpienia wciąż można podróżować stosunkowo tanio, jednak warto brać pod uwagę, że tanie noclegi mogą być pozbawione wygód. Co ciekawe, schroniska i pensjonaty mają bardzo podobne ceny. Warto więc poświęcić chwilę na dokładne sprawdzenie ofert, by później na przykład nie zdziwić się, że w wynajętym pokoju nie ma łazienki. Z tanich noclegów w Wiśle polecamy między innymi Pokoje Gościnne u Danusi. To pensjonat położony w spokojnej okolicy, około 6 km od centrum miasta. A jeśli zależy Wam na czymś bliżej centrum Wisły, zwróćcie uwagę na pensjonat Karina, odległy od centrum zaledwie o 500 m.

Polecane noclegi w Wiśle na jesień

Chłodną porą uczucie przytulności jest nieocenione. Wiele osób jesienią wybiera przytulny koc i dobrą książkę od spacerów. Jedno i drugie można połączyć podczas wrześniowego urlopu. W sezonie nieprzewidywalnej pogody warto wybrać taki hotel, który umożliwi nam komfortowe spędzanie czasu, a nie wyłącznie nocleg. W Wiśle jest sporo luksusowych pensjonatów i hoteli. Warto zwrócić uwagę na przykład na Willę Maria i Natasza, gdzie oferowane są wszelkie wygody i dodatkowe atrakcje. Ciekawą opcją będzie również Willa na Skarpie. Oba hotele usytuowane są około 5 km od centrum Wisły.